Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 5. 2018
Legenda Má jasno

Žádný Berlín, žádný konec: Jágr potvrdil, že bude hrát na Kladně!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

Šestačtyřicetiletý hokejista Jaromír Jágr potvrdil, že i v tak vysokém věku stále nepomýšlí na konec kariéry. Zároveň vyvrátil, že by odešel do Berlína, se kterým měl údajně jednat. Bude totiž pokračovat dál ve svém Kladně a to dál v roli majitele a hráče. Zároveň oznámil, kdo Rytíře v nové sezoně povede na střídačce.

"Já se v kabině vrátím do role hráče," řekl pro oficiální web Rytířů Jaromír Jágr. Tím tak vyvrátil případný odchod do Německa, o kterém se velmi spekulovalo. Podle našich informací měl mít o Jágra velký zájem Berlín, finalista DEL (německé nejvyšší soutěže) letošní sezony.

 

 

Jaromír Jágr se do Kladna vrátil během uplynulého ročníku z Calgary, kde se potýkal se slabší formou a hlavně zdravotními problémy. V pátek zápase za Rytíře pro něj ale sezona předčasně skončila. Havířovský útočník Marek Sikora ho totiž tvrdě atakoval u mantinelu a obnovil mu poranění kolene. Jágr pak v play off sbíral jen povinné starty, které by mu umožnily hrát v baráži. Do té nakonec ani nezasáhl.

 

 

Vedle toho, že Jágr potvrdil, že bude i nadále působit v týmu jako hráč, oznámil také to, kdo nahradí na lavičce trenéra Miloslava Hořavu, jenž se po sezoně rozhodl sám skončit. Kádr povede staronová dvojice David Čermák/Jindřich Lidický a ty doplní talentovaný trenér Jan Krégl. Asistent Hořavy Pavel Patera se vrátí k mládeži.

lju TN.cz