Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 1. 2018
mma vysíláme

Začíná GCF sezóna 2018! Sledujte české bojovníky na NOVA Sport

Nejprestižnější česká MMA organizace ve světě, organizace GCF, jejímiž šampióny jsou mimo jiné bojovník Rizzinu Jiří Procházka nebo bývalý bojovník UFC Viktor Pešta, uspořádá ve spolupráci s MMA PDY 28.ledna ve sportovní hale v Nymburku před kamerami NOVA Sport turnaj GCF 42.

V hlavním zápase večera se představí v profesionálech neporažený Miroslav Brož z Prahy. Bývalý mládežnický hokejový reprezentant, jenž za českou reprezentaci v mládežnických kategoriích odchytal přes sto zápasů nastoupí se skóre 5:0 proti německému soupeři Omaru Amashovi.

GCF

Svůj 98. MMA zápas kariéry v Nymburku odzápasí stálice české bojové scény, první GCF šampion lehké váhy Jaroslav “Číňan” Poborský, kterého čeká talentovaný Michal Konrád.

 

Premiéry mezi profesionály si odbydou i úspěšní amatérští reprezentanti, loňská mistryně Evropy mezi amatérkami Veronika Rodová a třetí z amatérského mistrovství Evropy David Kohout.

 

Celkem bude k vidění 11 zápasů nejtvrdšího bojového sportu planety a diváci můžou být přitom díky nova sport 2 a nebo přímo ve sportovní hale Nymburk od 18.00hod. Vstupenky jsou k dostání na http://bit.ly/Ticketstream-GCF42

TN.cz