Aktualizováno 4.2. 2017 11:57
Talent Zacha Pomalu se rozjíždí

Překvapení: Zacha dostal šanci v přesilovce a pálil do černého!

Pavel Zacha

Češi byli v pátečních zápasech NHL opět vidět! Talentovaný Pavel Zacha dostává v New Jersey důveru i v přesilovkách a v posledních zápasech mu to pálí. Ukázali se i Michael Frolík a Petr Mrázek.

Teprve devatenáctiletý český talent, Pavel Zacha, si pomalu ale jistě získává pevné místo v sestavě New Jersey. V noci z pátku na sobotu strávil na lede přes 17 minut, nastupuje v přesilovkách a bodoval potřetí v řadě. A právě při power play srovnal proti Plamenům z Calgary pohotovou dorážkou na 2:2.

výhře to ale nakonec nepomohlo. New Jersey se sice před domácím publikem povedlo smazat dvougólové manko, nakonec ale hostům z Calgary podlehlo v prodloužení 3:4. V dresu hostů si jednu asistenci připsal Michael Frolík.

Petr Mrázek

Do branky Detroitu se po jednozápasové pauze vrátil Petr Mrázek. Proti Islanders čelil na domácím ledě 36 střelám. Pochytal 32 z nich a jeho týmu to stačilo k vítězství 5:4. "Když dají kluci 5 branek a vyhrajeme, nezlobím se, i když mi to tam čtyřikrát spadne," řekl po zápase Mrázek pro NHL.com.

Z dnešních utkání NHL můžete od 19:05 sledovat na Nova Sport1 Plekancův Montreal proti Washingtonu, v jehož dresu se po návratu z farmy představí i Jakub Vrána.