Publikováno 7. 4. 2018
Hokej Budoucnost legendy

Za Jágrem přiletěl novinář z USA: 68 mu řekla, jestli ukončí kariéru!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Na kladenském stadionu po návratu Jaromíra Jágra ze zámoří potkáte různé zajímavé návštěvníky. Ve VIP prostorech sledoval barážové zápasy tenista Radek Štěpánek, premiér Andrej Babiš, herci ze seriálu Ulice a další celebrity. Pracovně dorazil z Ameriky i uznávaný novinář Tal Pinchevsky, kterého můžete znát z dokumentu The Nagano Tapes. Jágra se ptal mimo jiné i na návrat do NHL.

Jágrovi se sezona nevydařila podle představ. Dlouho čekal na podepsání smlouvy v NHL. Když se dočkal a připojil se k týmu Calgary Flames, byl často zraněný a nakonec se předčasně vrátil domů. "Byl bych šťastnější, kdybych hrál v NHL. Kladno je však druhá možnost, kde chci být. V zámoří jsem nemohl hrát nejlépe, jak to jen šlo, jelikož jsem byl zraněný," řekl Jágr v rozhovoru pro The New York Times, který s ním dělal právě Pinchevsky.

 

 

Dál také Jágr mluvil o tom, že s hokejem končit ještě nehodlá a nevyloučil ani návrat do NHL. "Pomalu cvičím. Chci být úplně zdravý a pak uvidím, co se bude dít. Nechci ještě skončit. Stále mohu hrát tady v Kladně. Mým plánem je být zdravý a pak chci vidět sám, na co budu ještě mít," dodal Jágr.

 

Jiří Kalla, Tal Pinchevsky a Vít Heral
Zdroj: Instagram Jiří Kalla, Tal Pinchevsky a Vít Heral.

 

Tal Pinchevsky si to v Kladně užil. "Líbilo se mu tady. Jsme rádi, že jsme ho mohli přivítat na našem stadionu. Byl tady, když Rytíři hráli s Litvínovem," řekl pro Nova Sport Vít Heral, tiskový mluvčí kladenského týmu, který měl Pinchevskeho na starost společně s marketingovým manažerem klubu a synovcem Jágra Jiřím Kallou.

lju TN.cz