Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 24. 6. 2017
NBA Vycházející hvězda

Živořil, po draftu je boháč. Miliony bude bojovat proti rakovině prsu!

De
Zdroj: Profimedia
Témata:
NBA

Je mu devatenáct let, jmenuje se De'Aaron Fox a odborníci jeho rychlost a dynamičnost přirovnávají k té, kterou má John Wall. Na letošním draftu obsadil tento mladík pátou pozici, což ho dostane z jeho živoření. S miliony, které si vydělá, navíc naloží úctyhodně. Bude bojovat proti rakovině prsu, kterou přežila jeho matka.

Seděl u kulatého stolu, díval se, jak se z jeho soků stávají milionáři. De'Aaron Fox pak uslyšel, že mu patří páté místo v draftu, čímž se úplně změní jeho život. Do té doby totiž jen přežíval v chudobě, jak sám přiznal.

 

 

Co však upoutalo pozornost všech, že Fox na draft přišel v obleku, na kterém byla páska, která souvisí s bojem proti rakovině prsu. Tu měla jeho matka v pouhých 21 letech a přežila. "Chci udělat něco s rakovinou prsu," uvedl Fox na tiskové konferenci po draftu. Narážel na to, že bude mít konečně možnost a prostředky, jak s tím něco dělat.
 

 

De'Aaron Fox si přeje, aby mohl zároveň i dopřát odchod do důchodu své maminky. Ta totiž stále musí pracovat, vzhledem k finanční situaci rodiny a do práce chodí pravidelně ve 3 ráno. "Myslím, že stejně bude chtít něco dělat. Je velmi silná a zřejmě bude pracovat, i po tomto draftu," dodal Fox.

lju TN.cz