Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.11. 2016 13:38
video velká proměna

Z trávníků do ringu! Gólman se změnil v horu svalů a ničí soupeře

Tim Wiese
Zdroj: Profimedia

Obrovskou proměnou prošel někdejší fotbalový reprezentant Tim Wiese. Německého gólmana totiž už omrzelo chytání míčů a dal se na úplně jiný sport.

Ta změna bije do očí. Před šesti lety nechyběl v nominaci německé fotbalové reprezentace na světový šampionát a ještě předloni stál mezi třemi tyčemi a zabraňoval útočníkům soupeřů ve skórování.
 

Jenže pak jeho fotbalová kariéra začala upadat a Tim Wiese pověsil brankářské rukavice na hřebík. U sportu ale zůstal, věnuje se však něčemu diametrálně odlišnému. Ve dvaatřiceti letech se rozhodl pro wrestling.
 

Wrestler, to je obrovská hora svalů a přesně v tu se Wiese proměnil. Během tvrdého tréninku nabral třicet kilo svalové hmoty a ke svým 193 centimetrů nyní připisuje údaj 130 kilogramů. A s tím už se ve světě wrestlingu dá něco dělat.

Ještě, než se poprvé postavil do ringu, slíbil, že rozhodně nebude za hodného, a to včera večer v Mnichově do puntíku splnil.

Poprvé se představil po boku těch největších hvězd wrestlingového nebe. Vedle něj nebyl nikdo menší než Sheamus a Cesar, velká jména tohoto sportu. Proti nim stanula šestice zápasníků, i přesto si Wiese užíval první velké vítězství.
 

Tim Wiese
Zdroj: Profimedia

A bylo vidět, že v ringu se cítí stejně dobře jako svého času v brankovišti. Neodpustil si ani u fanoušků tolik populární skákání a šlapání po soupeři. Při jeho kouscích diváci v mnichovské hale doslova šileli.

msl TN.cz