Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2016 15:55
dočkal se prorazí?

Z pódií na tenisové kurty! Slavný hudebník odehrál první profi turnaj

Hudebník tenistou
Zdroj: Instagram
Témata:

Tenisový turnaj v Claremontu si sice o slávě takového Wimbledonu může nechat jenom zdát, nyní se o něm ale přece jen hodně mluví. Svoji premiéru mezi tenisovými profesionály si zde totiž odbyl jeden známý hudebník.

Už odmala je Stefan Kendal Gordy velkým tenisovým fanouškem. Místo na kurty jej však osud nasměroval jiným směrem. Stal se z něj uznávaný hudebník, svět ho zná pod jménem Redfoo. Proslavil se především v hudební skupině LMFAO, ale na „bílý sport“ nikdy nezanevřel.
 

Že má k tenisu blízko, je jasné třeba podle toho, že jeho partnerkou byla i známá běloruská hráčka Viktorie Azarenková. Jenže on se chtěl dostat do světa tenisových profesionálů jako hráč. Několikrát se marně pokoušel prokousat národními kvalifikacemi na grandslam US Open. Až nyní se dočkal úspěchu. Zatím to sice nebyl žádný věhlasný turnaj, ale i tak si Stefan splnil sen.

V americkém Claremontu si ve svých jednačtyřiceti letech zahrál čtyřhru po boku krajana Chrise Wettengela. „Miluju soutěžení a tenhle sport. Bude zábava hrát první profesionální zápas,“ svěřil se pro server tennispanorama.com, a i když to nedopadlo zrovna nejlépe, dvojice prohrála s duem Callaham/Redlicki dvakrát 1:6, chuť do tenisu mu to určitě nevzalo.

Redfoo
Zdroj: Instagram

 

TN.cz