Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.7. 2017 15:14
přestupy kdo má zájem?

Z ostrovů do Francie? Jaké jsou vyhlídky exsparťana Wilfrieda?

Bony Wilfried
Zdroj: Profimedia

Pro české fanoušky je známý díky svému angažmá ve Spartě. V současné době, ale patří do útočné formace týmu Manchesteru City, v němž se během dvouletého působení nedokázal prosadit. Jakým směrem se bude ubírat budoucí kariéra rodáka z Pobřeží slonoviny?

Citizens odkoupili Bonyho ze Swansea za téměř 740 milionů korun v roce 2015 v zimním přestupovém okně. Prvního půl roku se zařadil na pozici druhého útočníka hned za neotřesitelnou jedničku Sergia Agüera. Přes něj se bohužel nedokázal prosadit ani s odstupem času.

 


Po konci minulé sezóny se rozhodl změnit dres. Na ročním hostování se dohodl se Stoke City, kde strávil uplynulou sezónu. Připsal si pouhé dva góly a sám přiznal, že prožívá velmi špatné období ve své kariéře.


Teď má necelé dva měsíce na to, aby se rozhodnul v jakém týmu bude pokračovat. Několik zájemců je prý mezi kluby v čínské lize. O Bonyho služby se v poslední době velice intenzivně začali zajímat také francouzské kluby Lille OSC a slavný Olympique Marseille, který přišel s konkrétní nabídkou v přepočtu 830 milionů korun.

 


Bonyho upřednostňovaná volba je zůstat v Premier League, i když v současné době neexistují žádní nápadníci.
Tak se nechme překvapit v dresu kterého týmu vyběhne Bony Wilfried na trávník v úvodu nastávající sezóny.
 

jj TN.cz