Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 5. 2017
Baseball Nejprestižnější soutěž

Z ochozů MLB: Divák letěl hlavou dolů, klučina si házel z hvězdou!

Baseballová MLB
Zdroj: YouTube.com

Z večerních utkání MLB si jeden fanoušek odnesl skvělý zážitek, jiný málem vážné zranění. Nakonec mělo však všechno šťastný konec. V tom prvním případě si klučina zaházel s hvězdou Chicaga, v tom druhém se při pokusu chytit míček řítil nadšenec hlavou po tribuně dolů, ale nic vážného se mu nestalo.

MLB je pro Američany nejen špičkový baseball, ale také společenská událost. Někdy však jeho sledování může být pořádná otrava. Třeba při dlouhých přestávkách způsobených nepříznivým počasím. Své by o tom mohl vyprávět mladý fanoušek Chicaga Cubs, který se však zabavit dokázal. 

 

Chicagský chytač Willson Contreras mohl klidně odejít do šaten, volný čas ale dokázal využít daleko produktivněji. Zaházel si s mladým fanouškem a ten má díky němu zážitek na celý život. Za svůj čin sklidil Venezuelan zasloužený potlesk.

 

 

Kuriózní situace se pak stala na zápase Bostonu a Seattlu. Jeden z fanoušků se pokoušel chytit míček, místo toho udělal na tribuně salto. Hlavou letěl dolů, ale naštěstí se mu nic nestalo. Ke vší smůle cenný suvenýr nechytl.

 

 

Byl alespoň tváří utkání, reportérka si ho odchytla k rozhovoru, při kterém se nad vším společně zasmáli.

nce TN.cz