Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.1. 2017 18:32
Hádka problémová hvězda

Z hrdiny psancem! Chelsea nemá slitování, Costa zůstal doma

Až do minulého týdne to byla sezona snů! Londýnská Chelsea se pod trenérem Contem vyhřívala s luxusním náskokem na čele tabulky. Londýnskému klubu vycházelo snad úplně všechno a italský trenér Conte si užíval přízně médii i fanoušku. Až doteď.

Třináct zápasu, třináct výher! Jaký rozdíl oproti minulé sezoně, kdy měla v tento čas starosti spíš se záchranou. Minulé kolo ale přineslo porážku 0:2 v londýnském derby s Tottenhamem. Mimo výsledek zaujala i hádka dvou španělských ofenzivních es Diega Costy a Pedra. "Nešlo o nic vážného, tohle se prostě ve fotbale stává," uklidňoval po zápase Conte.


Se čtrnácti brankami aktuálně nejlepší střelec Premier League se ale z ničeho nic nevešel do nominace Chelsea pro dnešní utkání na půdě úřadujícího mistra z Leicesteru. Žeby obrat?


Proslýchá se, že Costa tento týden obdržel nabídku z Číny, která by z něj udělala jednoho z nejlépe placených hráčů světa. Chelsea ji odmítla. To horkokrevného Španěla rozhněvalo a tři dny s týmem netrénoval. "Je to poslední, co teď Chelsea potřebuje. Costa je letos neskutečný, jestli ho ztratí, titul nezískají," prohlásil expert Greame Souness pro britskou televizi Sky Sports.

Antonio Conte, nový kouč Chelsea
Zdroj: profimedia.cz Antonio Conte, nový kouč Chelsea

Jak si Chelsea bez svého nejlepšího střelce povede na horké půdě úřadujícího mistra poznáme už dnes.
 

RM TN.cz
Reklama

 

Reklama