Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.5. 2017 18:17
smutné potupná záležitost

Woods opět v poutech! Policisté ho zadrželi opilého, je z něj troska

Tiger Woods
Zdroj: Profimedia / Twitter
Tiger Woods

Bývalý golfový šampion má další problém a tentokrát hodně velký. Ve městě Jupiter na Floridě ho zadrželi policisté notně opilého, když řídil svůj vůz. Na světlo světa pak unikly i potupné fotky z policejního fotoaparátu...

Policie v Palm Beach informovala, že zadržela jedenačtyřicetiletého golfistu na základě obvinění z řízení pod vlivem alkoholu. Woods skončil v poutech policie v 7.18 ráno a na policejní stanici strávil více než tři hodiny, než ho v 10.50 propustili na kauci.


Obviněn je z řízení vozidla s nadměrným množstvím alkoholu v krvi. Podle floridského zákoníku je povolená hranice 0,08 promile.


Je to už podruhé, co Woodse zadrželi policisté za řízení pod vlivem alkoholu. V listopadu 2009 právě podobným incidentem začal smutný příběh, ve kterém vyšla najevo i golfistova nevěra jeho tehdejší manželce Elin Nordegrenové.


Woods opustil domov a rozbil její Cadillac Escalade o požární hydrantu, strom a několik živých plotů. Nicméně nakonec nebyl obviněn.


O měsíc později, nastoupil na 45ti denní léčebný program a za své činy se omluvil. Přesto přišel velký pád jak životní, tak i sportovní. Z nejlépe placeného sportovce světa se stal na golfových hřištích spíš outsider, který se touží vrátit, ale příliš se mu to nedaří.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP nadrženci z Hollywoodu: Tyhle celebrity jsou posedlé sexem

 

ram TN.cz