Aktualizováno 7.1. 2017 06:19
nova sport noc v nba

Wizards dokázali otočit zápas. Satoranský na palubovce nebyl

Washington - Minnesota

Basketbalisté Wasingtonu zvládli utkání proti Minnesotě. Papírově slabšího soupeře zdolali o sedm bodů a připsali si důležité vítězství. Tomáš Satoranský ale do utkání opět nezasáhl.

Utkání mezi Wizards a Timberwolves bylo dlouho poměrně vyrovnané. Po druhém dějství se sice domácím podařilo odskočit na osm bodů, ale Minnesota ve třetí čtvrtině skóre otočila a do poslední části šla s pětibodovým náskokem.

Ten ale Washington nakonec dokázal nejen smazat, ale dokonce i svého soupeře nakonec přehrát a zvítězit 112:105. Největší bodový podíl na výhře měl dvaadvacetibodový Beal, skvěle ale zahrál i Wall, který k osmnácti bodům přidal stejný počet asistencí.

Komu se naopak nezadařilo, byli hráči Golden State. Ti sice měli po třech čtvrtinách pohodlný devatenáctibodový náskok, ale v poslední části ho dokázali prohospodařit a soupeřům z Memphisu podlehli v prodloužení.

Výsledky: Washington - Minnesota - 112:105, Orlando - Houston - 93:100, Boston - Philadelphia - 110:106, Brooklyn - Cleveland - 108:116, Milwaukee - New York - 111:116, Sacramento - LA Clippers - 98:106, Golden State - Memphis - 119:128 po prodloužení, LA Lakers - Miami - 127:100