Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 6. 2018
Fotbal konec životní etapy

Wilshere končí v Arsenalu po 17 letech: Fanoušky dojal jeho vzkaz!

Jack Wilshere
Zdroj: Profimedia

Od roku 2001 byl fotbalově věrný Arsenalu. Po 17 letech však Jack Wilshere končí. Šestadvacetiletý záložník by v milovaném klubu nedostával tolik času na hřišti. Wilshere to bere sportovně a ví, že i takové věci do života profesionálního sportovce patří. Ani tak nemůže někdejší velký talent za dlouhou životní etapou jen tak mávnout rukou. Fanouškům proto napsal dojemný vzkaz.

Wilshere odehrál za Arsenal 197 zápasů, ve kterých dal 14 gólů. Nebýt mnoha zranění, byly by jeho statistiky ještě mnohem zajímavější. "Jsem si jistý, že každý pochopí, že v téhle fázi života a kariéry potřebuji pravidelně hrát. Ze schůzky s panem Emerym jsem odešel s pocitem, že v Arsenalu by to pro mě bylo obtížné," vysvětloval svůj konec Jack Wilshere prostřednictvím dlouhého příspěvku na sociální síti.

 

Thanks for the memories

Pspvek sdlen Jack Wilshere (@jackwilshere),

 

Vzkaz Jacka Wilsherea byl plný vzpomínek, ale i dojemných částí. "Když jsem se bavil s vedením, mým cílem bylo, abych zůstal hráčem Arsenalu. Byl jsem spjatý s Arsenalem 17 let. Moje touha zůstat v klubu byla velká, byl jsem i ochotný jít s platovými podmínkami dolů," uvedl Wilshere. 

 

A silná slova pokračovala… "Nikdy nebudu schopen splatit lásku, víru a přesvědčení, které mi fanoušci Arsenalu za ta léta prokazovali. Byli jste pro mě jako rodina a věřím, že jednou oslavíte úspěch, který si v nadcházejících letech zasloužíte. Děkuji," vzkázal příznivcům "Kanonýrů" Wilshere.

lju TN.cz