Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.3. 2017 13:35
seznam kauza gunners

Zůstane Wenger v Arsenalu? Na seznamu má tři vytipované posily!

Lacazette a Wenger
Zdroj: Profimedia
Lacazette a Wenger

Arsene Wenger dál napíná fanoušky londýnského Arsenalu. Pořád ještě neprozradil, zda ve slavném klubu zůstane. A přestože už proběhly demonstrace za odchod trenéra, je stále pravděpodobnější, že éra francouzského kouče bude pokračovat...

Ty výsledky jsou šílené. A prognóza na další období ještě horší. Dvakrát pětigólový debakl s Bayernem, konec v Lize mistrů, prohry v Premier league a ohrožená je i účast v evropských pohárech v příští sezoně.


Naposledy přišla prohra s týmem West Bromwich Albion a po ní se rozšířila vlna spekulací. Mluví se o tom, že Wenger chce pokračovat. Aspoň to naznačil trenér Tony Pulis, se kterým se kouč Arsenalu bavil. "Překvapilo by mě, kdyby skončil," šokoval svými slovy šéf WBA. Co o Wengerově budoucnosti ví? Odpověď je jednoduchá: Řekl mi to," netajil nic Tony Pulis.

Demonstrace za konec Wengera
Zdroj: Profimedia Demonstrace za konec Wengera

Podobné náznaky šly i z úst brankáře Petra Čecha, který s novináři promlouval před vyhlášením ankety Fotbalista roku. "Díky tomu, že v klubu působí už 20 let, na to má právo a zaslouží si, aby o své budoucnosti rozhodl sám," připustil Čech.


Wenger je s Arsenalem natolik spjatý, že se mu asi Emirates Stadion nebude chtít opouštět. A na kritiku fanoušků už je dávno zvyklý. Anglické listy pak přišly i s novým seznamem přání francouzského odborníka.

Alexandre Lacazette
Zdroj: Profimedia Alexandre Lacazette

Do Arsenalu by se měli v létě stěhovat Marco Reus z Dortmundu, Moussa Dembele ze Celticu Glasgow a Alexandre Lacazette z Lyonu. Ten by měl nahradit nespokojeného Alexise Sancheze.

ram TN.cz