nova sport noc v nhl

Washington zmařil Columbusu sen. Noční můra skončila 5:0!

NHL
Zdroj: NHL media

Vítězná série hokejistů Columbusu v NHL se zastavila na čísle 16. V utkání s pořadovým číslem 17 totiž poznali, jak nevyzpytalelný hokej může být a ve Washingtonu prohráli vysoko 5:0!

Kdyby Columbus vyhrál posedmnácté, vyrovnal by rekord Pittsburghu z roku 1993, ale na kdyby se zkrátka nehraje. Zápas sice mohl vypadat jinak, protože první velkou šanci měli právě hosté z Columbusu, ale v 6. minutě po gólu domácího Winninka už bylo vše jinak.

Columbusu chybělo bohužel i trocha štěstí, když ve 12. minutě skončil odražený puk opět v jejich brance a po dalším gólu Schmidta už to bylo 3:0.

Vítězná série Columbusu končí po porážce 5:0 ve Washingtonu VIDEO:

Gólovou kanonánu a doslova rozmetání snu o rekordu dokonali ještě Williams a Kuzněcov. I tak občas končí sportovní příběhy.

Proti Edmontonu se za Boston trefil Krejčí

V utkání Bostonu s Edmontonem vykřesal David Krejčí 3 minuty před koncem naději pro Bruins. V přesilovce snížil na 3:4. Boston ale vyrovnat nedokázal.