Publikováno 11. 3. 2017
NBA Basketbalová noc

Washington stvrdil výhru až v prodloužení. Satoranský ale nehrál!

Washington Wizards

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský nedostal šanci v zápase proti Sacramentu. Tentokrát nefiguroval ani mezi náhradníky. Jeho tým přesto vyhrál 130:122, ale až v prodloužení. Překvapila Minnesota, která porazila suverénní Golden State o pouhý bod.

Český basketbalista Tomáš Satoranský ve večerním utkání na palubovce Sacramenta neodehrál ani minutu. Jeho tým však dokázal vyhrát, ale až v prodloužení a to poměrem 130:122. Největší zásluhu na tom měl Bradley Beal, který nastřílel 38 bodů.

Za to Golden State pokračuje ve špatné formě. Ze šesti zápasů prohrál tento stále vedoucí tým Západní konference čtyřikrát. Tentokrát nestačil na Minnesotu, které podlehl těsně 103:102. Trenér Tyronn Lue znovu nenasadil svou hvězdu LeBrona Jamese.