Aktualizováno 31.12. 2016 08:35
NBA Basketbalová noc

Washington roznesl Brooklyn. Satoranský jen jednou asistoval

Tomáš Satoranský

Washingtonu se večerním utkání NBA zase dařilo. Vyhrál už potřetí v řadě a tentokrát to odnesl Brooklyn. Wizards si přejeli Nets v poměru 118:95. Do hry se dostal i jediný český zástupce v této prestižní soutěži Tomáš Satoranský, který odehrál 12 minut, ale zaznamenal jen jednu asistenci.

Od nepovedeného úvodu letošní sezony se Washington zvedl. Ve večerním zápase si na domácí palubovce poradil s Brooklynem, který je stále poslední ve Východní konferenci. Wizards vyhráli 118:95 a z vítězství se radoval i Tomáš Satoranský, který si odehrál 12 minut, při kterých jednou asistoval. Překvapivě nejvíce bodů nastřílel Trey Burke, měl jich sedmadvacet.

Houston pořádně naložil Los Angeles, když vyhrál 140:116. Největší bodovou zásluhu na vysokém vítězství měl hlavně James Harden (30 bodů) a Montrezl Harrell (29 bodů.) I díky tomu se Rockets posunuli před Clippers a jsou třetí.