Publikováno 18. 1. 2018
NBA Basketbalová noc

Washington nezvládl zápas s Charlotte. Satoranský měl 6 bodů

Tomáš Satoranský

Washington vyrazil na palubovku Charlotte. Pro oba týmy to byl zápas po třídenní pauze a tak únava nebyla na pořadu dne. První část byla vyrovnaná, ale od druhé byli lepší domácí. Ti nakonec i vyhráli 133:109. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský nastřílel za Wizards šest bodů.

Přes 11 a půl tisíc diváků sledovalo ve Spectrum Center vyrovnanou první čtvrtinu. Tu Hornets sice vyhráli, ale jen v poměru 38:36. Od druhé části byli ovšem lepší a to nejen herně, ale i bodově. Do závěrečného dějství utkání vstupovali s vedením 102:89 a to i přes další vyrovnanou partii (čtvrtá čtvrtina skončila 31:30) dotáhli do vítězného konce.

Jediný český basketbalista v soutěži Tomáš Satoranský odehrál za Wizards téměř 26 minut, během kterých nastřílel 6 bodů, ke kterým přidal 7 asistencí a 3 doskoky. Jeho tým i tak v Charlotte padl 109:133.