Publikováno 21. 1. 2018
NHL Hokejový večer

Washington hostil Philadelphii. Vyrovnaný souboj vyhráli Flyers!

Travis Konecny

NHL měla v neděli na programu zápas Washingtonu s Philadelphií, který začínal už od 18:30 českého času. Za domácí nastoupil Jakub Vrána, v sestavě hostů nechyběl Jakub Voráček, Radko Gudas a také náhradní brankář Michal Neuvirth. Nikdo z nich se však bodově neprosadil. Rozhodlo až prodloužení, ve kterém dal vítězný gól Travis Konecny.

Diváci v Capital One Aréně čekali na první gól až do začátku druhé části. Z úvodního zásahu se radoval Rakušan Michael Raffl a poslal tak Flyers do vedení. Šestnáct sekund před koncem druhé dvacetiminutovky ovšem vyrovnal Alexander Ovečkin, který využil přesilovku.

Jelikož se v základní hrací době nerozhodlo, šlo se do prodloužení. V něm dal vítězný gól útočník Philadelphie Travis Konecny a to už po 27 sekundách.