Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 11. 2017
video takhle spolu řádili

Vzpomínka na legendární housle: Svět se těší na Djokera a Štěpce!

Novak Djokovič a Radek Štěpánek
Zdroj: Profimedia / Youtube
Novak Djokovič a Radek Štěpánek

Radka Štěpánka čeká po nedávném ukončení kariéry nová výzva a ne jen tak ledajaká. Podle srbských médii bude český tenista trénovat bývalou světovou jedničku Novaka Djokoviče.

Před týdnem Štěpánek ukončil svou kariéru, už tehdy ale věděl, že s tenisem končit nebude. Jen se přesune do jiné role. Bude teď trénovat bývalou světovou jedničku Novaka Djokoviče.


Ani jeden z nich to sice nepotvrdil, ale srbská média to mají za hotovou věc.


Spojení Štěpce a Djokera není žádná náhoda, na velkých turnajích spolu už nějakou dobu trénují. Kamarádi už jsou léta a mají i stejný smysl pro humor.

Možná nejpamátnějším okamžikem zůstane jejich vzájemný souboj na turnaji Rogers Cup v Torontu v roce 2016, kdy jeden druhého přiváděl k zoufalství fantastickými údery. A když Štěpánek na oslavu vytáhl imaginární hru na housličky, Djokovič mu to za několik výměn vrátil.


Štěpánková mise v týmu má být jasná. Společně se současným trenérem Andrem Agassim dovést Djokoviče tam kam patří a možná mu dodat i trochu šťávy. Djokovičova forma šla totiž za poslední rok i vinou zranění rychle z kopce a momentálně mu patří až 12. příčka.

ram TN.cz