Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.5. 2017 21:37
facebook prostě si to pokazil

Vzkazy pro Čermáka? Nešetří ho ani fanoušci, není slovo soucitu!

Aleš Čermák a vzkazy na facebooku
Zdroj: Profimedia / facebook
Aleš Čermák a vzkazy na facebooku

Může být rád, že žije. Ale slova podpory nečekejte. Nadějný fotbalista Aleš Čermák to schytává ze všech stran. A dokonce i na facebookových stránkách, které dřív jeho činům tleskaly. Supertalent si to prostě zavařil.

Z dopravní nehody, která se stala okolo půl třetí ráno na okraji Prahy u Horoměřic vyvázl Aleš Čermák se zlomenými žebry a šokem. Naštěstí ho vyprostili z auta chvilku předtím, než skončilo v plamenech. Čermák už tuší, že zřejmě přijde o fotbalové Euro mladých nadějí, které mu mohlo otevřít nové angažmá třeba i v cizině. Ve Spartě totiž zůstat nechtěl. Jenže bouračka, po které nadýchal přes 1,5 promile, vše změní. Angažmá se s novou pověstí bude hledat těžko a navíc ztratil spoustu příznivců.

Vzkazy Alešovi Čermákovi po autonehodě
Zdroj: facebook Vzkazy Alešovi Čermákovi po autonehodě


Ten, který mluví za vše a je z těch slušných zní následně: "Pane Čermák, mohl jste někoho zabít. Tohle už opravdu není normální, co se na těch silnicích děje. Frajeři namyšlení, všichni do jednoho. Jak můžete sednout za volant opilý. Snad to bude pro Vás ponaučení!!!!!!!!!!!!!!"

112

GALERIE: Nehoda fotbalisty Čermáka u Horoměřic

Zdroj: AKTU.cz

Nehoda Horoměřice - 12

Hodnocení:Jen v jednom z deseti vzkazů kapitánovi reprezentační jedenadvacítky najdete podporu a přání k uzdravení. Aleš Čermák to po návratu na fotbalová hřiště rozhodně nebude mít lehké...

ram TN.cz