Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.3. 2017 14:06
žije po svém je mu to šumafuk

Vzkaz fanouškům ze střechy Prahy: Co tím Mayweather myslel?

Floyd Mayweather
Zdroj: Instagram

O víkendu na něj čekala zaplněná pražská hala Královka a on měl evropským šampionům předávat tituly. Jenže kontroverzní boxer Floyd Mayweather na galavečer vůbec nedorazil, přijel až na afterparty do centra Prahy a tam vypotil podivnou výmluvu. Fotka, kterou po odletu z hlavního města umístil na svůj instagram, ale hovoří za vše...

Český boxer Štěpán Horváth byl na zápas podle svých slov natěšený "jako tygr v kleci" a určitě se těšil, že pás pro titul evropského šampiona převezme od samotného Floyda.

 

 

Jenže jak Štěpán, tak i tisíce fanoušků, kteří se jednoho z nejbohatších sportovců planety nemohli dočkat, zůstali zklamaní. Mayweather na zápas nedorazil a přijel až pozdě v noci, respektive brzy ráno do jednoho z pražských klubů, kde si dal pár drinků a šlo se do hajan.
 

Floyd Mayweather
Zdroj: Instagram

 

Na jeho instagramu, kde se vyskytují fotky z jeho evropské tour pak v pondělí dopoledne vyskočila fotografie, která jasně vypovídá o tom, co si čtyřicetiletý boxer nejspíš o Praze myslí...

mm TN.cz

Diskuze

13.3. | 16:27 fantozzi602
0
Náhlasit nevhodný komentář
proc ho nekdo nekopl do prdelle? a byl pokoj od negra
13.3. | 16:18 rexrothak
3
Náhlasit nevhodný komentář
Soupeř Filipínec byl zraněnej už před zápasem,ale držel hubu,protože dostal balík i za prohru a pak by třeba už k tomu zápasu nedošlo.Tak ať nedělá machra.
13.3. | 15:01 Superchlap Superžena
3
Náhlasit nevhodný komentář
Je to zzmrd , kdybych ho potkal rozbil bych mu hubu