Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 11. 2017
další zápas Souboj v kleci

Vylepší si reputaci? Bojovníka Peštu čeká souboj s Bělorusem!

Viktor Pešta
Zdroj: facebook
Témata:
MMA

Po neúspěšné misi ve slavné UFC chce bojovník Viktor Pešta všem dokázat, že je pořád tvrdým zápasníkem, jemuž není radno vstoupit do cesty. Další šanci vylepšit si reputaci bude mít už dnes večer, kdy ho čeká souboj s urostlým Bělorusem Alexejem Kudinovem.

Pešta je teprve druhým Čechem, který okusil úroveň prestižní UFC, dlouho se v ní ale neohřál. Po čtyřech porážkách a jen jednom vítězství soutěž opustil a vrátil se zpátky k bojím v kleci, kde chce opět získat ztracený respekt. 

Začal červnovým triumfem nad Michalem Kitem, teď ho ale čeká těžší soupeř. Na ruském galavečeru Fight Night Global vyzve v neděli večer běloruského pořízka Alexeje Kudinova, který svým zjevem trochu připomíná nezdolného Rusa Ivana Draga z filmové série o boxeru Rockym.


"Zápas v Rusku znamená pro Viktora další důležitý krok na případné cestě zpátky do UFC. Stojí před velkou výzvou, protože Fight Night Global patří k nejprestižnějším organizacím a působí v ní mnoho UFC veteránů," uvedl pro iSport.cz Peštův trenér Daniel Barták.

Viktor Pešta
Zdroj: facebook


Na zápase ale mohou "vydělat" i fanoušci. Kdo na Peštově facebookové stránce přesně tipne výsledek a průběh souboje, toho nesmlouvavý bijec odmění svými zápasovými rukavicemi. 

fre TN.cz