Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 3. 2017
premier league nechutné

Výhružky smrtí jemu i rodině! Vardy si prošel hotovým peklem

Jamie Vardy
Zdroj: profimedia.cz
Jamie Vardy

Nepříjemné období má za sebou hvězda Leicesteru City Jamie Vardy. Ten se po vyhazovu trenéra Claudia Ranieriho stal terčem nechutných urážek a výhrůžek. Ty bohužel neminuly ani jeho rodinu.

Tím příběhem žila celá fotbalová Evropa. Premier League ovládl tým, s nímž před sezónou asi vůbec nikdo nepočítal. Velký podíl na historickém úspěchu Leicesteru má trenér Claudio Ranieri. Jenže na to, co se svými svěřenci dokázal, se rychle zapomnělo. Italský kouč se letos v únoru, jen několik měsíců poté, co zvedl nad hlavu trofej pro vítěze Premier League, od týmu poroučel.
 

Okamžitě se začaly rojit spekulace, co za jeho odchodem stojí. Jednou z teorií byla i údajná schůzka několika hráčů Leicesteru s majitelem klubu. A krátce poté byl Ranieri z Leiceteru vyhozen. Že by na téhle teorii mohlo něco být, ukazuje i forma Leicesteru poté, co áčko převzal trenér Shakespeare. "Liškám" se daří v Premier League a postupují i v Lize mistrů.
 

Jedním z fotbalistů, kteří se měli účastnit schůzky s majitelem, měl být právě i Jamie Vardy, kometa loňského ročníku. Jak anglický reprezentant přiznal anglickým médiím, lidé mu po vyhazovu trenéra nadávali nejen na sociálních sítích, ale i když ho potkali na ulici. Příkoří ale musela snášet i jeho rodina. "Stačí, když se ty nesmysly objeví. Lidi na to skočí a vy a vaše rodina náhle dostáváte výhrůžky smrtí," připustil.

Vardy se přitom, jak alespoň sám tvrdí, žádné schůzky nezúčastnil. V době, kdy měla údajně probíhat, byl na antidopingové kontrole.
 

TN.cz