Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.7. 2017 10:33
legenda největší srdcař

Vyhozený legendární masér má novou práci! Sparta ho bere zpět

Tomáš Stránský
Zdroj: Profimedia
Tomáš Stránský

Fanoušci Sparty musí být spokojení. Jejich miláček z fotbalové kabiny, masér Tomáš Stránský, který se pakoval po příchodu italského kouče Stramaccioniho, dál zůstane ve Spartě. Sice jen ve futsalové, ale i ta má nově velké plány.

Stránský skončil v kabině letenských po čistkách, které přišly po angažmá italského trenéra. Ten si přivedl nový realizační tým a pakoval se populární masér. 

Měsíc poté přišla ze sparťanského prostředí ale nová zpráva. "Ve futsalové Spartě se během léta dějí velké změny, obměna kádru, realizačního týmu... No v podstatě jako ve Spartě fotbalové. Každopádně v té futsalové se rozhodli jít cestou Sparťanskou! Po příchodu sparťanské legendy Jardy Blažka (ten se stal šéfem marketingu) nyní bude v realizačním týmu také, fanoušky oblíbený, masér Tomáš Stránský!" stojí na facebooku skupiny Společně za Spartu.

Tomáš Stránský
Zdroj: facebook Tomáš Stránský

Futsalová Sparta má velké plány a v nové sezoně by ráda sesadila z trůnu dlouholeté vládce z Chrudimi. Přišel trenér Beni Simitči a také výrazné osobnosti - Španěl Marcelo a Brazilec Amadeu.

ram TN.cz