Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.1. 2018 13:20
sbohem čistí se kabina

Vyhazovy na Spartě: Tři cizinci si balí kufry, Lafata možná zůstane

Andrea Stramaccioni, Marc Janko, Jonathan Biabiany a Georges Mandjeck
Zdroj: Profimedia
Andrea Stramaccioni, Marc Janko, Jonathan Biabiany a Georges Mandjeck

Fotbalová Sparta čistí kádr před novou sezonou a před prvním tréninkem zimní přípravy oznámila konec trojice cizinců. Z Letné odchází Jonathan Biabiany, Marc Janko i Georges Mandjeck. Vaz jim zlomily vysoké smlouvy v kombinaci s nevýraznými výkony.

Do letenské kabiny se naopak vrátili Zinedin Mustedanagić a Jiří Kulhánek, kteří ukončili svá hostování v Dukle, respektive Slovanu Liberec.

 

Šanci také dostávají mladíci z devatenáctky a juniorky, první mužstvo doplnili útočníci Václav Drchal s Youssoufem Daem. Druhý jmenovaný však ještě na první tréninkové jednotce chyběl, protože do České Republiky dorazí v nejbližších dnech.

Trenér Stramaccioni měl na čtvrteční tréninkové jednotce k dispozici téměř kompletní kádr, chyběli pouze nemocný Josef Šural a lehce zraněný Ondřej Zahustel.

Sparťané během herní přípravy dvakrát odcestují na soustředění do Španělska a první herní test je čeká na Strahově už 9. ledna. měl na čtvrteční tréninkové jednotce k dispozici téměř kompletní kádr, chyběli pouze nemocný Josef Šural a lehce zraněný Ondřej Zahustel.


 

ram TN.cz