Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 12. 2018
Fotbal Kontroverzní trenér

Vyhazov Mourinha potěšil hráče, Sánchez v sázce vyhrál balík

Paul Pogba a Alexis Sánchez
Zdroj: Profimedia

Že Josého Mourinha neměl rád jen Paul Pogba? Pravda bude asi jinde. Opory Manchesteru United se totiž sázely, kdy jejich trenér opustí klub. A ne o malé částky. Alexis Sánchez údajně vyhrál 20 tisíc liber.

„Říkal jsem to. Všechno bylo jen o trpělivosti. Rojo, dlužíš mi 20 tisíc liber,“ napsal podle deníku The Sun Sánchez spoluhráči Marco Rojovi na společné konverzaci hráčů United na Whatsappu. Vše krátce poté, co se veřejnost dozvěděla o odchodu Mourinha z klubu.


A jelikož se United v poslední době moc nedaří a hráči nemohli získat žádné bonusy, přijde Sánchezovi více než půl milionu korun vhod.


A Sánchez není jediný hráč z United, který má z odchodu populárního trenéra radost. TU největší má zajisté Paul Pogba, který měl s portugalským koučem dlouhodobé neshody. Válka mezi Mourinhem a hvězdným Francouzem vygradovala v posledních dvou zápasech, kdy se Pogba nedostal na hřiště ani jako náhradník.


Z rozhodnutí měl takovou radost, že na instagramu zveřejnil fotku s ironickým úsměvem, po chvíli si to ale rozmyslel a radši fotku smazal.

 

Instagramový příspěvek Paula Pogby
Zdroj: Instagram

hp TN.cz