Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 18. 6. 2018
Fotbal Mistrovství světa

Vyděšený tým Saúdské Arábie: Jejich letadlu hořel motor! VIDEO

Saudská Arábie
Zdroj: Profimedia / Twitter

Mistrovství světa píše krásné fotbalové příběhy, ale se šampionátem jsou spojeny i méně veselé chvíle. A nemusí se týkat jen dějství na hrací ploše. Fotbalisté Saúdské Arábie řešili komplikaci při cestě na zápas do Rostova. V jejich letadle vypukl požár. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Na internet se dostalo video, na kterém toho sice moc vidět není, ale podle neoficiálních informací má jít o požár motoru letadla Airbus A319-100, který přepravoval tým Saúdské Arábie na utkání do Rostova na Donu.

 

 

"Saúdskoarabská fotbalová federace by ráda všechny ujistila, že hráči národního týmu jsou po technické závadě jednoho z motorů letadla v pořádku. Letadlo přistálo na letišti v Rostově na Donu a kádr poté bezpečně odcestoval do hotelu," uvádí se na oficiálním Twitteru reprezentačního týmu Saúdské Arábie.

 

 

Jistě to pro fotbalisty nebyl příjemný zážitek. V ubytovacím komplexu se už ale všichni smáli a soustředili se na druhé utkání, v rámci kterého poměří síly s výběrem Uruguaye. Úvodní duel saúdskoarabský tým nezvládl, s domácím Ruskem prohrál vysoko 0:5.

lju TN.cz