Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2018
Tenis Zažila to prvně

Vyděšená Martincová: Nemohla se hýbat, neviděla a chtěla zvracet!

Tereza Martincová
Zdroj: Profimedia

Tereza Martincová má za sebou vítězství, na které jen tak nezapomene. Na turnaji v Miami dokázala zdolat bývalou světovou pětku Saru Erraniovou. Byla to tak vydřená výhra, že kvůli ní Martincová na kurtu málem zkolabovala. V jednu chvíli nemohla hýbat nohama, chtělo se jí zvracet a před očima měla jen mlhu.

Martincová nad Erraniovou vyhrála první set 6:4, v tom druhém prohrála 5:7 a poslední sadu rozhodla třiadvacetiletá Češka až v tiebreaku. Stálo ji to mnoho sil a dokonce zdraví. „Když jsem měla set a 5:3, ona prostě neudělala chybu. Hrály jsme neuvěřitelné výměny a strašně mě unavila. V jednu chvíli se mi udělalo opravdu zle, že se mi chtělo až zvracet a nohy mě bolely tak, že jsem nemohla udělat ani krok,“ vyprávěla Martincová po zápase pro Tenisový svět.

 

 

Zápas ztěžovat i silný vítr, který ještě více komplikoval Martincové situaci a její stav se navíc nezlepšoval. „V jednu chvíli mi bylo na zvracení, ve výměně jsem měla úplnou mlhu před očima a prakticky jsem neviděla. Sáhla jsem si v tu chvíli opravdu na dno svých fyzických sil,“ přiznala mladá česká tenistka.

lju TN.cz