Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2016 19:25
vše odpuštěno to je machr

Vykecal se z toho?! Bolt požádal přítelkyni o ruku! Co ona na to?

Pánové, dámy tedy prominou, ale to je machr! Usain Bolt se po zisku tří zlatých medailí na olympiádě v Riu prakticky nezastavil a párty a milenky střídal tak rychle, jako kdyby se pokoušel o další světový rekord. Jenže oslavy pominuly a Usain se musel vrátit domů, kde na něj čekala jeho naštvaná přítelkyně Kasi Bennett. Nebyl by to ale jamajský šoumen, který evidentně musel vymyslet hodně důmyslnou choreografii, protože i přes donebevolající nevěru, mu bylo vše odpuštěno a navíc jeho milovaná řekla ANO!

Pro jamajského sprintera to byla náročná olympiáda, ale namísto zaslouženého odpočinku si po zisku tří zlatých medailí naordinoval pořádný "maraton".

 

 

Bolt slavil medaile, třicáté narozeniny a opravdu se toho nebál. Nejdřív si zašpásoval s brazilskou krasavicí, ze které se později vyklubala vdova po zesnulém narokobaronovi a pak to střídal dál.

 

 

Víno, ženy, zpěv, tímhle heslem se Bolt řídil zhruba dva týdny po skončení olympijských her. Jenže po celou dobu, co si Usain užíval nezodpovědných radovánek, se doma jako na obrtlíku kroutila jeho dlouholeté přítelkyně Kasi Bennett.

 

 

Kdo však čekal, že čerstvě třicetiletý Usainek dostane po návratu domů kopačky, byl na omylu. Světový rekordman je totiž nejen nejrychlejším člověkem planety, ale zřejmě i schopným řečníkem.

Usain Bolt
"Ona řekla ANO!"

Kasi vzal na romantický ostrov Bora Bora a tam ji požádal o ruku. A ona...řekla ANO!

mm TN.cz