Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 8.3. 2017 17:19
oblíbený seriál to je dojemné

Dárek pro Petru Kvitovou! Tohle přejí doktor Mázl a spol.

Zdroj: TV Nova

Petra Kvitová slaví 8. března 27. narozeniny a protože několikrát zmínila, že velmi ráda sleduje seriál Ordinace v růžové zahradě, její hlavní protagonisté české tenistce poslali narozeninové přání. Petr Rychlý alias Čestmír Mázl má pro českou tenisovou superstar navíc speciální dárek!

Kvitová se stále zotavuje ze zranění ruky, které jí způsobil neznámý pachatel v prosinci loňského roku. Rekonvalescence však probíhá dobře a Petra už dokonce odložila ortézu i bandáž.

 

 

Bývalá česká jednička si užívá slunečné dny na Kanárských ostrovech a chvíle hrůzy, které si prožila během osudného přepadení už zůstaly jen jako nepříjemná vzpomínka.

A tak je tu vedle Petra Rychlého i Bára Štěpánová:

 

Ale zpátky k jejímu oblíbenému seriálu. Petra dokonce v několika rozhovorech zmínila, že by si v něm klidně střihla nějakou menší roli, kdyby byla příležitost. Po nabídce Čestmíra Mázla se tedy už asi jen čeká na to, až bude čas.


Překvapením je i písnička, kterou jako dárek vystřihli Roman Štabrňák a Míša Badinková a nechybí samozřejmě ani Radim Fiala alias Petr Hanák.


 

"Ordinaci už sleduju dlouho. Na cestách, když jsem pořád v zahraničí, je to příjemná změna, slyšet češtinu,“ vysvětlila Petra, proč seriál sleduje.


Tak uvidíme, třeba ji budeme jednoho dne vídat na obrazovce i mimo tenisové kurty v roli některé z postav.
 

Nezbývá než se připojit ke gratulantům a popřát rovněž všechno nejlepší a hlavně to zdraví, Petro!

mm TN.cz