Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.7. 2017 11:34
snapchat neudržel se

Vrchol narcismu? Fotbalista má na zádech tetování sebe samotného!

Leroy Sané
Zdroj: Profimedia / instagram
Leroy Sané

Sebevědomí je potřeba, to všichni ví. Fotbalisté ho mají někdy až moc. A někteří se navíc mají opravdu rádi. Když forvard Leroy Sané z Manchesteru City pochlubil na svém snapchatu novým tetováním, hodně lidí šlo do kolen.

Na své tělo si většinou necháte vytetovat opravdu srdeční záležitosti. Ať už jsou to symboly, data narození rodičů, sebe nebo svých dětí. Možná jméno dívky. Ale portrét sám sebe? To už je opravdu síla.

V létě neměl Leroy Sané nic moc na práci, a teak se rozhodl, že se svěří tetovacímu salonu a nechá si pokreslit celá záda.


Vznikl úchvatný obraz, jen jedno je na něm divné. Hlavní postavou onoho díla je fotbalista sám - slavící gól do sítě Monaka v Lize mistrů.

Leroy Sané
Zdroj: Profimedia Leroy Sané

Svět teď řeší, zda Sané nastavil nový trend. Budou si fotbalisté tetovat na svá těla okamžiky euforie? Nebo Saného zavrhnou a obraz sám sebe na zádech bude považován za vrchol narcismu?


A ještě jedné věci by se měl Sané obávat. Nikdy neví, kam jeho kroky povedou. Jeho spoluhráč Benjamin Mendy se zničehonic stal posilou právě Monaka, částce 52 milionů liber nešlo v Citizens odolat. Kdoví, jestli francouzský klub nemá políčeno i na Saného. To by si pak asi musel tetování ze zad nechat odstranit...

ram TN.cz