Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.12. 2018 17:35
gratulace to budou oslavy!

Nový výčepní? Vrba vyhrál sázku, ale stejně si stoupne za pípu!

Pavel Vrba
Zdroj: Profimedia
Pavel Vrba

Trenér Viktorie Plzeň Pavel Vrba se na začátku září vsadil s plzeňským sládkem o postupu svého týmu ze skupiny Evropské ligy. V čem sázka spočívala a splnil jí poražený?

Znění sázky bylo následovné: Pokud Viktoria postoupí do jarních bojů v evropských pohárech, daruje sládek 11 700 piv pro fanoušky klubu. V opačném případě by Vrba musel čepovat hodinu pivo.


Plzeň po posledním skupinovém klání, kdy porazila AS Řím 2:1, "postoupila" do Evropské ligy a tak lodivod Viktoriánů vyhrál.


Z toho důvodu bude tuto neděli, po domácím zápase s Karvinou, připraveno pro fanoušky více jak 11 tisíc "dárkových balíčků." Tyto boxy budou k sehnání na speciálních výdejních místech okolo stadionu. Samozřejmě pouze pro fanoušky starší 18 let.


"V první řadě bych chtěl pogratulovat Viktorce k postupu, který byl naprosto zasloužený. Mohu říci, že tuto sázku jsem prohrál rád", vyjádřil se sládek a mistr plzeňské varny Zdeněk Polák.


"Děkuji pivovaru za zajímavou výzvu. A fanouškům touto cestou vzkazuji, že mezi ně rád přijdu a budu jim čepovat pivo v jedné z plzeňských hospod", oznámil Pavel Vrba a fanoušci se tak můžou těšit na Vrbu v roli hospodského. Dojde k tomu po novém roce a klub dopředu oznámí veškeré informace.


K příležitosti zápasu s Karvinou, který bude pro Plzeň tím posledním v tomto kalendářním roce, proběhne i vánoční akce . Při již tradičním setkání budou fanoušci moci darovat dárky pro zvířata z plzeňské ZOO či pro děti z FN Plzeň.


Po skončení utkání je naplánován ohňostroj, jako slavnostní zakončení úspěšného roku. Zápas sehrají oba týmy v neděli 16.12. od 15:00 hodin.

ram TN.cz