Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 12. 2018
fotbal Vyhraná sázka

Vrba potěšil fanoušky, díky sázce dostanou téměř 12 tisíc piv

Nadšený Pavel Vrba
Zdroj: Profimedia

Vítězství, postup do jarní části Evropské ligy, bonus 83 milionů a téměř 12 tisíc piv k tomu. Výhra nad AS Řím zajistila Plzni královské peníze, díky sázce Pavla Vrby udělala velkou radost i fanouškům.

Pavel Vrba ví jak na svoje fanoušky. Zrada v podobě reprezentace a odchodu do Ruska je dávno zapomenuta a teď už znovu dělá Plzeňákům radost. Kromě výsledků na ně myslel i ve své sázce.


Hned jak se dozvěděl los skupiny, uzavřel dohodu s plzeňským sládkem. Pokud nedokáže postoupit, stane se výčepním. „V tom případě půjdu a budu čepovat našim fanouškům pivo v restauraci Srdcovka,“ slíbil Vrba. „Pro naše fanoušky udělám kdykoli a cokoli, ale nechtěl bych to dělat ve chvíli, kdy prohraju sázku.“


Výčepním se stát naštěstí nemusí. V tabulce za sebou nechal CSKA Moskva a tak svůj slib musí splnit sládek Zdeněk Polák. Ten fanouškům dodá 11 700 piv. Taková je kapacita Doosan Areny, domovského stadionu Plzně.


"Vždy se sázím jen v případě, když věřím tomu, že vyhraju," vtipkoval Vrba po vítězném zápase s AS Řím. A fanoušci mu můžou líbat ruce. S takovým počtem piv se bude jednat o pořádně velkou oslavu.

hp TN.cz