Publikováno 6. 2. 2018
to je otázka anketa

Vrátí se Jaromír Jágr do NHL? Tohle říká jeho Veronika a experti!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

O víkendu v Česku naplno propukla "Jágrmánie", když se na zimním stadionu v Liberci objevil v sestavě kladenských Rytířů Jaromír Jágr a nastoupil proti Benátkám nad Jizerou. V Calgary má však stále platnou smlouvu a teoreticky je tak stále možné, že by se ještě vrátil do NHL. Jak vidí jeho případný návrat do zámořské soutěže hokejoví experti a jeho přítelkyně Veronika?

Zatímco čeští fanoušci jsou štěstím bez sebe, těm zámořským se začíná stýskat. Alespoň tak to působí z reakcí na sociálních sítích zámořských médií.

 

 

Jenže Jágrovi v Calgary stále běží platná smlouva, kterou uzavřel na celou sezonu, takže jeho působení v Kladně je defakto hostování a pokud by se rozehrál a doléčil bolavé koleno, klidně může se může do NHL vrátit. Tedy teoreticky.

 

Jágrova přítelkyně Veronika už tak trochu naznačila, jaké má Jarda plány, ale spíše poslala vzkaz nepřejícím fanouškům.

 


"To, že Jaromír Jágr jel do ČR, protože se musí dát zdravotně dohromady a zároveň chce do konce sezony trochu pomoci Kladnu (snad se konečně posunou do extraligy), neznamená, že skončil v NHL,“ napsala na svůj instagram.

 

Pak ale přidala ještě odvážnější tvrzení. "Jaromír kariéru neukončil a věřím, že se na novou sezonu do NHL vrátí v plný parádě a zároveň zavře pusu těm škarohlídům, co ho mají za dědu a dávaj mu inteligentní rady, ať skončí,“ dodala.

 

 

Jeho případný návrat však okomentovali i hokejoví experti a komentátoři stanice Nova Sport. Ti však jsou ve svých tvrzeních skeptičtější.

 

"Šanci, že se vrátí do NHL mu nedávám žádnou. Při vší úctě, čeho Jaromír Jágr dosáhl, hokej je už o rychlosti. Žádný sportovec svůj věk nezastaví a zdraví neoklame. Lidské tělo je opotřebované a Jarda zkrátka není Chuck Norris...," myslí si hokejový komentátor Jožo Havrilla.

 

O něco optimističtěji působí další názor od hokejového experta."Šance je sice minimální, na druhou stranu sport občas dokáže překvapit. Vždyť, kdo by ještě před 14 dny počítal s tím, že uvidí v ostrém zápase proti sobě Jágra s Nedvědem? Tohle je samozřejmě trochu něco jiného, ale jistá šance tu je. Třeba bude mít Calgary hodně zraněných, Jaromír bude 100% fit, na Kladně bude zářit a v Calgary se tou myšlenkou někdo začne zabývat. Nebo se ozvou z Pittsburghu, nechají "osmašedestátku" odehrát symbolicky jedno střídání v rámci rozloučení s legendou, bůh ví..", říká další komentátor Štěpán Sokol.

 

"Myslím si, že letos už není moc velká s ohledem na jeho slabší formu, kterou zavinila i zranění. Pokud je ale vyléčí a bude se mu dařit, u hráče jako je on je možné všechno, i to, že se tam za rok vrátí, i přes jeho věk. U Jágra totiž není nic stoprocentní, o tom jsem se v minulosti už mnohokrát přesvědčil," dodává další komentátor NHL Lukáš Jůdl.

 

A co vy, myslíte si, že se Jaromír Jágr ještě objeví v NHL?

Anketa

Zahraje si ještě někdy Jaromír Jágr v NHL?

Hlasovalo 584 lidí.

mm TN.cz