Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.12. 2016 17:53
překvapení důležitý post

Nová jednička pro fotbalovou Spartu? Supertalent je zpátky

Viktor Budinský
Zdroj: Profimedia
Viktor Budinský

Bude mít fotbalová Sparta novou brankářskou jedničku? Zprávy z Letné naznačují velké změny. Už je jasné, že hlavním trenérem na papíře Tomáš Požár, koučem ve skutečnosti však zůstane David Holoubek. A z hostování se vrací Viktor Budinský. Zbystřete zrak!

Talentovaného slovenského gólmana poslala Sparta na hostování do Bohemians a třiadvacetiletý rodák z Banské Štiavnice se stal objevem podzimu. I díky jeho parádním výkonům se podceňovaný klub z Ďolíčku držel a drží v horní polovině tabulky.


Vedení Sparty svého hráče zřejmě bedlivě sledovalo a už po půlce sezony se chystá návrat zpět na Letnou. Znamená to snad ohrožení pozice Tomáše Koubka či Davida Bičíka?


Kdyby o tom Sparta neuvažovala, jistě by Budinského nechala chytat v Bohemce první ligu. Bylo by to pro něj jistě lepší než zápasy za třetiligové "béčko". A tak zřejmě s příchodem jara opravdu nastane střídání v brance.


I "klokani" už za Budinského našli náhradu. Ze Slavie se do týmu vrací Martin Berkovec a zřejmě se stane novou jedničkou zelenobílých.


A aby nebylo přesunů gólmanů málo, do Edenu přichází Přemysl Kovář, který naposledy chytal v Bulharsku za Černo More Varna.

ram TN.cz