Publikováno 10. 11. 2018
NHL Hokejový večer

Voráčková Philadelphia roznesla Chicago. Zářil hlavně Couturier!

Sean Couturier

Čtyři Češi se představili v zápase Philadelphie a Chicaga. Ani jeden z nich se však nezapsal do statistik. Šťastnější byla na konci zápasu dvojice Jakub Voráček/Radko Gudas z Philadelphie, která slavila výhru 4:0 nad Chicagem, v jehož sestavě nechyběl Jan Rutta a David Kämpf.

Skóre otevřel až v 15. minutě Claude Giroux. Po něm se dvakrát trefil Sean Couturier, kterému na oba góly právě Giroux přihrával. I Couturier zkompletoval tříbodový večer, když asistoval u gólu Nolana Patricka, jenž se trefil do prázdné brány při hře Blackhawks v šesti.

Od 19 hodin českého času se hrálo také klání mezi Buffalem a Vancouverem. To dospělo za stavu 3:3 až do prodloužení a následně i do samostatných nájezdů. Na straně Sabres se prosadil Eichel a Mittlestad, jediným úspěšným exekutorem na straně Canucks byl Markus Granlund a tak Buffalo vyhrálo 4:3.