Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 8. 2017
extraliga to je šok

Vondrka chce odejít z Chomutova! Nedostal už tři měsíce výplatu

Michal Vondrka
Zdroj: Profimedia

Nejlepší hokejista uplnynulé extraligové sezony Michal Vondrka chce podle deníku Sport opustit Chomutov. Klub má svému kapitánovi dlužit výplatu za tři měsíce a tak se Vondrka rozhodl pro radikální řešení - odchod!

Vondrka má s Piráty smlouvu ještě na příští rok, ale podle deníku Sport podal výpověď. Kauza tak míří ke smírčí komisi Českého svazu ledního hokeje.


"Teď se to intenzivně řeší, ale já to nechávám na lidech, kteří to mají na starost. Takže na generálním manažerovi Karlu Adamíkovi. Výsledek jednání neovlivním," řekl Sportu trenér Vladimír Růžička.

 

Vodrka přišel do Chomutova předloni z pražské Sparty a vzápětí se stal jedním z lídrů týmu. V letošním play off pomohl Pirátům deseti góly k postupu do semifinále. Během dvou sezón nasbíral 86 bodů ve 115 utkáních.

 

"Michal Vondrka je jediný, kdo podal podnět směřující k vypovězení smlouvy. Jeho případ je ojedinělý. Hráči samozřejmě moc dobře vědí, že kluby musí závazky uhradit do 31. srpna, aby splnily licenční podmínky," řekl Sportu předseda smírčí komise a zároveň ředitel extraligy Josef Řezníček.

 

 

mm TN.cz