Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 5. 2017
změna nový život

Výhra obrátí Joshuovi život naruby. Čekají ho pořádné změny!

Anthony Joshua vs. Vladimir Kličko
Zdroj: Profimedia

K.O. v jedenáctém kole, které Anthony Joshua uštědřil ve Wembley Vladimiru Kličkovi, dost možná britskému boxerovi totálně změní život. Zdá se totiž, že konečně dospěl k jednomu velkému životnímu rozhodnutí.

Bude odveta s Vladimirem Kličkem? Nebo se Anthony Joshua střetne s Tysonem Furym? Případně proti šampiónovi těžké váhy uvidíme v ringu úplně někoho jiného? To vše je spíše hudba budoucnosti, teď Joshuu čeká úplně jiné rozhodnutí.
 

Reklama

Za vítězství nad Kličkem totiž zinkasoval patnáct milionů liber, tedy v přepočtu bezmála půl miliardy českých korun. A to už je dost peněz na to, aby si Joshua pořídil... Hádáte správně, vlastní bydlení!

Anthony Joshua se svou maminkou
Zdroj: Instagram Anthony Joshua se svou maminkou

O sedmadvacetiletém boxerovi je známé, že stále ještě žije ve společné domácnosti s maminkou Yetou. Podle zpráv z Velké Británie si sedmadvacetiletý boxer ale už prý hledá vlastní bydlení. Webu mirror.co.uk to prozradil Muqeem Bakhtari, majitel prádelny, kterou novopečený šampión pravidelně navštěvuje. "Díval se po nemovitosti na prodej," odtajnil muž, kterému se v okolí neřekne jinak než Max. "Kamkoliv ale půjde, tak doufám, že nám zůstane věrný," přeje si majitel podniku.

Ten si nemůže Joshuu vynachválit a má na něj jen slova chvály. Nezměnila ho prý dokonce ani sláva a peníze. "Znal jsem ho už dříve a pořád je nejlepším chlapíkem ve městě. Nic se nezměnilo," říká uznale.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Výzva přijata! Fury si na Joshuu věří, poslal mu drsný vzkaz!
 

msl TN.cz
Reklama

 

Reklama