Publikováno 23. 11. 2017
nba noční zápasy

Vítězná série Bostonu je u konce, stopku Celtics vystavilo Miami

Boston Celtics

Série vítězných zápasů basketbalistů Bostonu Celtics je u konce. Po 16 zápasech jí zastavili hráči Miami, kteří na domácí palubovce vyhráli 104:98. Washington bez Tomáše Satoranského prohrál s Charlotte 124:129 po prodloužení.

Každá série jednou končí a skončila i ta bostonská na palubovce Miami. Po prohře Celtics tak nejdelší vítěznou sérii v letošní sezoně NBA drží Cleveland, který po výhře 119:109 nad Brooklynem vyhrál už šestkrát za sebou.

Kemba Walker dvěma trestnými hody dvě sekundy před koncem čtvrté cčtvrtiny poslal do prodloužení duel Charlotte s Washingtonem. V nastavené pětiminutovce si washingtonský rozehrávač John Wall vylepšil střelecký součet na 31 bodů, ale z vítězství se radovali domácí Hornets. Ti se mohli opřít o Dwighta Howarda a jeho 26 bodů a 13 doskoků, Walker s Jeremym Lambem přidali po 24 bodech.