Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 6. 2017
mma galavečer v praze

Viktor Pešta se představí na domácí scéně! XFN už tuto neděli!

XFN
Zdroj: facebook

Po delší době jsme se i u nás dočkali pořádného galavečeru MMA. Hvězdná jména domácí scény, ale i návrat Viktora Pešty z UFC. XFN s pořadovým číslem 3 nabízí to nejlepší z tuzemské scény a vy můžete být u toho již tuto neděli. Přijďte podpořit své favority a zažijte jedinečnou atmosféru MMA zápasů.

Hala Královka, Praha. Toto je místo, kde již tuto neděli vše vypukne. Našlapaná stratovka od hlavy až k patě nabízí velmi známá jména, ale i zajímavé příběhy.


Předzápasy budou především v rukou mladých nadějí. Tomáš Kvapil nebo Dennis Poborský jsou toho jasnými příklady. Pro Dennise bude tento večer o to speciálnější, jelikož vystoupí na jedné kartě společně se svým otcem, Jaroslavem Poborským. Toho bude čekat peprná odveta s Jaroslavem Pokorným.


Kdo se těší na kvalitní postojářskou bitvu, tak ten bude potěšen duelem Ondruš vs. Penz. Petr „Píno“ Ondruš je opravdová stálice české bojové scény, jehož cesta aktivního bojovníka se blíží pomalu ke svému konci. Tanečním partnerem mu tentokrát bude Tomáš Penz, jehož není potřeba více představovat. Tento duel by se měl rychle proměnit v pořádnou štípanou.

 

Zápas v postoji by si rád vynutil i Matouš Kohout, evropský šampion v thajském boxu. Matouš poprvé vymění provazy za pletivo a pokusí se dát MMA zápasníkům ochutit nejen klinče té nejvyšší kvality, což bude jeho soupeř, Tomáš Fiala, moc dobře vědět.

 


Před hlavním hřebem večera naskočí do klece „Mach“ Muradov, který měl původně zápasit v odvetě o titul, ale soupeř se mu zranil, tak ho čeká narychlo sehnaná náhrada. Poté ale již příjde na řadu nám velmi dobře známý Viktor Pešta. V UFC si vyzkoušel, jaké to je zápasit s nejvyšší elitou, a i přesto, že jeho příběh neskončil happyendem, tak nabral spoustu cenných zkušeností. Nyní ho čeká tedy návrat do rodné domoviny a všem bude chtít ukázat, co se v Americe naučil, jelikož i nedělní zápas se připravoval na Floridě.

 


Dnes ráno se navíc Viktor dočkal nového soupeře. Chorvat Ivo Cuk má problémy s mezinárodní justicí a tak nebyl ke svému zápasu u nás připuštěn. Namísto toho do akce naskočí Michal „Masakra“ Kita, veterán z Bellatoru, M1 nebo polské KSW. Kvalita soupeře je bezpochyby nyní vyšší a my se již nyní máme na co těšit.


Galavečer XFN 3 proběhne již tuto neděli v hale Královce, konkrétně pak v 19:00.
 

Lukáš Zduba TN.cz
Reklama

 

Reklama