Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.5. 2017 08:20
UFC Létaly rány

VIDEO: Tiskovku přerušila potyčka. Bojovník urážel matku soupeře!

UFC
Zdroj: YouTube.com

Mezi zápasníky koluje nepsané pravidlo, které říká: nezapojuj do zápasu rodinné příslušníky svého soupeře. Zvláště rodiče a děti jsou pro každého zápasníka velmi citlivé téma, po kterém se musí vždy velmi kontrolovat. Pokud je ale do sporu zahrnut emočně citlivější člověk, který již o svého otce přišel, tak nelze očekávat, že bude sedět se sklopenou hlavou a poslouchat podobné narážky.

V pátek o půlnoci byla živě vysílaná tisková konference k nadcházejícím galavečerům UFC. Dohromady program na dva měsíce zahrnuje zápasy jako Weidman vs. Gastelum nebo odvetu mezi Valentinou Shevchenko a Amandou Nunes. Hlavním tahákem celé série je pak odveta Daniela Cormiera a věčného hříšníka Jona Jonese. Oba posledně zmínění pánové si přes mikrofony vyměnili spoustu vět o tom, jak Jon se stále považuje za šampiona a Daniel naopak nevidí v jeho rivalovi ani drobet práva na podobné výroky.

 

 

Zhruba v polovině konference se dostal k mikrofonu Kevin Lee, pro kterého je podobná událost novinka. Talentovaný mladík, který trénuje i s boxerskou hvězdou Floydem Mayweatherem, se mikrofonu řádně chopil a svého soupeře nijak nešetřil. Jedna zmínka však byla přes čáru. A sice když Kevin zmínil ve svém proslovu Chiesovu matku.

 

 

Michael Chiesa je vítěz jedné série show The Ultimate Figheter. Během natáčení se dozvěděl, že jeho otec zemřel. I přes tuto zdrcující zprávu v show zůstal a co víc - vyhrál ji. Není divu, že slova na stranu jeho matky pro něj už byla až moc. Michael se neudržel a za Kevinem se rozběhl. Zbytek už můžete vidět ve videu výše.

Lukáš Zduba TN.cz