Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 11. 2017
Anketa Hlasujte

VIDEO: Takhle vypadá oblečení Čechů na ZOH 2018. Líbí se vám?

Zdroj: TV Nova

Čeští sportovci už vědí, jaké oblečení budou nosit na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu. V minulosti byla česká kolekce hned třikrát vyhlášena jako ta nejlepší. Líbí se vám ta aktuální? Hlasujte v anketě na konci článku.

Na vývoji olympijské kolekce do Pchjongčchangu spolupracovali současní i bývalí úspěšní olympionici. A to nejen ti zimní. "Líbí se mi moc, jelikož jsem měl možnost na tom spolupracovat. Od začátku jsem znal vývoj té kolekce a myslím, že výsledek je solidní," řekl rychlostní kanoista Martin Doktor.

 

 

Nejvíce zaujala čepice „Raškovka“ inspirovaná kulichem prvního československého zlatého medailisty z roku 1968 - skokana na lyžích, Jiřího Rašky. Naopak poslední olympiádu a radost Evy Samkové má připomínat oboustranná zlatá bunda.

 

"Já si myslím, že pokud se sportovec bude dobře cítit při nástupu a v olympijské vesnici, tak to určitě bude mít pozitivní vliv na jeho sebevědomí, které určitě bude potřebovat," dodala olympijská vítězka, bývalá česká běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová.

 

Anketa

Líbí se vám kolekce na ZOH 2018?

Hlasovalo 68 lidí.

lju TN.cz