Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.4. 2017 13:38
zápas snů boxerská slavnost

VIDEO: Takhle Joshua zničil Klička! A teď chci Furyho, vzkázal

Zdroj: Nova Sport

Anthony Joshua je král, ale po vítězství nad Vladimirem Kličkem hned vyhlásil, že chce další skalp. O odvetě neříkal ani slovo, zajímá ho totiž někdo úplně jiný! Vyzval k boji Tysona Furyho!

Je to přirozené, Joshua získal Furyho pásy v podstatě bez boje, britský šampion se jich vzdal. Souboj s Kličkem byl vlastně spíš náhradou a po sobotní noci ve Wembley jsou právě Fury a Joshua těmi, kdo dlouholetého vládce v krátkém časovém sledu porazili.

Zdroj: Nova Sport„Tysone Fury, kdepak jsi,“
hlásil Joshua hned z ringu. „Tohle si chtěl vidět? Vím, že se chceš vrátit, tak máš šanci!“ vyzval svého krajana.


Joshua navíc věří, že zápas opět bude chtít vidět kotel stadionu ve Wembley, kam na duel s Kličkem přišlo 90 tisíc lidí!

Zdroj: Nova Sport

Joshua ale musel o vítězství nad ukrajinským bijcem tvrdě bojovat. Dokonce v šestém kole šel k zemi a zažil počítání. Ale v 11. kole sám udeřil a skončil zápas před limitem. V 19 zápasech je zatím neporažený a všechnu duely skončily předčasně.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sexuální dýchánky za 18 miliard? Pro boxera Floyda Mayweathera žádný problém!

Boxeři se vyfotili před nakládačkou a po ní, tohle je výsledek!

ram TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.4. | 11:36 wp2t
6
Kličko je a byl borec, ale na trůnu se udržel tak dlouho díky skvělému ...
30.4. | 12:09 josefvyskoc
-1
Hráli jsme Kličkovanou,vždyť to znáš, Kamaráde já jsem vyhrával! Žárovkou ...
30.4. | 12:43 wp2t
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nebo ta Jonesová. Tři zlata z olympiády a po deseti letech se přiznala, že dopovala. Jasný, reklamy už nenesli bo mezitím už byly dvě OH a spousta dalších vítězů, měla vyděláno, vrátila teď už ty bezcenný placky a bylo. A ty společnosti co si mezitím za to nahrabaly byly taky spokojený se zisky.
30.4. | 12:40 wp2t
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ty jo američtí sprinteři. Jak tenkrát udali toho Bena Johnsona, on byl s Lewisem ve stejném universitním týmu, bral přesně to co oni, akorát mu pak "zapomněli" dát ty krycí látky. On po létech vydal autobiografii a tam to vysvětluje.
30.4. | 12:38 wp2t
1
Náhlasit nevhodný komentář
2 rexrothak Oni se ti borci dneska nesmí tolik mlátit bo pak jim ještě musí zbýt aspoň kousek mozku, aby dokázali natočit reklamu. Ale tohle byl lepší boj než kolikrát předtím ta statická přetlačovaná.
30.4. | 12:20 rexrothak
3
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrej zápas,vynikající boxeři.Ale já bych si přál znovu pro profibox takové agresivní zvíře bez taktiky jako byl Tyson do půlky své kariéry.Ten byl v ringu stejnej jak na těch předváděčkách a když něco schytal,tak byl nepříčetnej.
30.4. | 12:09 josefvyskoc
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Hráli jsme Kličkovanou,vždyť to znáš, Kamaráde já jsem vyhrával! Žárovkou otočím a bude tma. Víš přece jak ta hra končívá ! ♫♪♪♫♫♪...
30.4. | 11:51 satanastatavas
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ano, ano, je smesne take sledovat nadopovane US "kulturisty" jak lamaj rekordy na 100 metrech a treba o Boltovi z Jamajky uz vubec nemluvi.I takhle se da "Vitezit" nad lepsimi...
30.4. | 11:39 wp2t
4
Náhlasit nevhodný komentář
Proste lobbing západních farmaceutických firem bo rusáci neberou jejich výtvory a tak ruští postižení, kteří musí brát léky "na život" nemohli na paraolympiádu. Zatímco Wiliamsky, které se tím svinctvem cpali o sto šest mají poskytnuté vyjímky od výborů zaplacených těmi firmami.
30.4. | 11:37 Roman Skala
4
Náhlasit nevhodný komentář
Pod článkem Zahalovat by se měly všechny ženy! Van der Bellen děsí Evropu zmizela několikastránková diskuze. Je to jen tento týden opakované pohrdání čtenáři, kterým tento páchnoucí plátek maže texty.
30.4. | 11:36 wp2t
6
Náhlasit nevhodný komentář
Kličko je a byl borec, ale na trůnu se udržel tak dlouho díky skvělému manažmentu. Až pak mu předhodili toho nadopovanýho krále cikánů. Nechápu jak mu ty zakázaný látky mohly projít, tři měsíce před zápasem pozitivní test a oni mu dovolí nastoupit k zápasu o titul a zatajujou to.