Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 15.4. 2017 08:43
Hokej Nepochopitelné

VIDEO: Šílenci? Hokejisté v Mostě bránili rozhodčího před Bělorusy!

Bitka s rozhodčím
Zdroj: YouTube.com

Hokejový EasterCup, který se koná v severočeském Mostě, byl spíše jednou hromadnou šarvátkou, než sportovní podívanou. Alespoň, co se týče utkání týmu akademie z Košic a HC Brest z Běloruska. Slovenský celek přejel ten běloruský hladce 4:1, ale co následovalo po skončení, na to Most dlouho nezapomene.

Řeklo by se hokej do 16 let, ve kterém by nikdo nečekal žádnou šarvátku, o které by se o den později psalo na různých mediálních portálech. V Mostě na EasterCupu však bylo všechno jinak. Po utkání akademického celku Košic a týmu HC Brest následovala hromadná potyčka.

 

Jednalo se o utkání o bronzové medaile, které po výhře 4:1 slavili slovenští hokejisté. A jak to tak občas bývá, prohra je zkrátka někdy hořká. Nevyrovnali se s ní Bělorusové, kteří se do potyčky zapojili a pustili se rovnou do rozhodčího.

 

 

Hráči Košic nelenili a rozhodčího začali svými pěstmi bránit. Incident bude mít asi ještě dohru na vyšších místech. Každopádně slovenští hokejisté zaslouží hlubokou poklonu, naopak Bělorusové by se měli po této roztržce nad sebou především zamyslet.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAPAS v přímém přenosu! Moderátor kreslil útok v hokeji a navždy se tím zapsal do dějin

Na slovenského fanouška během zápasu zaostřila líbací kamera! Jeho reakce proslavila Slováky po celém světě

lju TN.cz