Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.11. 2018 15:40
vrátí se? ten kluk prostě umí

VIDEO: Podívejte na Mandjecka! Ve Spartě nehrál, za nároďák zářil

Georges Mandjeck a Neymar
Zdroj: Profimedia
Georges Mandjeck a Neymar

Fotbalová Sparta se trápí. V lize ztrácí na první místo 9 bodů a v poháru jen se štěstím přešla přes osmifinále. Naštěstí vyhrála po penaltách. Co ale může vedení Letenských těšit, je forma fotbalistů, hrajících na hostováních. Takový Georges Mandjeck doslova zářil v dresu Kamerunu v duelu s Brazílií.

Už je to sice pár dnů, ale sestřih Mandjeckových akcí z ostře sledovaného zápasu právě obíhá sociální sítě. Video s názvem Mandjeck skills je práce agentů, který se snaží upozornit na dobrou formu kamerunského fotbalisty a případně připravit nové angažmá.


 

Známé je to, že Mandjeck se z Letné poroučel poté, co se mu za éry trenéra Andrey Stramaccioniho moc nedařilo. Z videa je ale zřejmé, že ve Spartě opravdu působil hráč světového formátu. Na postu defenzivního záložníka si i v duelu s věhlasnou Brazílií počínal více než zdatně.


Otázkou je, zda si Sparta Mandjecka bude chtít po konci hostování v izraelském Maccabi Haifa zase stáhnout zpět. Je vidět, že kvality na to, aby zvedl úroveň hry Sparty, rozhodně má. Jenže spíš to vypadá, že Mandjeck bude po sezoně chtít přestoupit jinam.

ram TN.cz