Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.3. 2016 22:00
video pořádná ostuda

NECHUTNÉ! Fanoušek Sparty močil v Římě na žebračku

Zdroj: YouTube.com

Zatímco fotbalisté Sparty se v Římě ukázali v tom nejlepším světle, jejich fanoušci uřízli svému klubu pořádnou ostudu! Španělský turista v centru města natočil nechutnou scénu, jak jeden ze sparťanských příznivců močí uprostřed ulice na žebrající bezdomovkyni.

Jak uvádí španělský deník Marca, na ženu prý močili všichni ze skupinky fanoušků letenského celku. Posledního z nich při nechutné scéně natočil Catro Lopez, který video následně zveřejnil na sociálních sítích.


Na záběrech z mostu vedoucímu k Andělskému hradu je vidět, jak se žebrající žena na kolenou snaží dostat z dosahu močícího fanouška, zatímco kolemjdoucí nechutnou scénu pozorují.
 

TAKÉ ČTĚTE:


"Doufám, že tito takzvaní fanoušci Sparty už nikdy nevkročí na žádný italský stadión," uvedl jeden z kandidátů na římského starostu Roberto Giachetti. "Věřím, že budou brzy identifikováni. Fotbal nemůže být záminkou k tomu přijet do Říma a páchat takové nechutnosti," dodal.


Byla to jediná černá kaňka na jinak více než vydařeném dni. Sparta totiž v odvetném osmifinálovém duelu přejela domácí Lazio 3:0 a zajistila si na úkor favorizovaného římského celku postup do čtvrtfinále Evropské ligy!


TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.3. | 10:48 prochybarunka
13
Kdyt ma ruce v kapsach....a z ceho nova usuzuje ze je to fanousek Sparty?
18.3. | 12:05 haha33
-17
já myslím, že to není n ic nového, že nás ve světě znali už dřív, že jsme ...
16.9. | 07:59 satanastatavas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo jinej by takovou prasarnu udelal jak Cech, a Spartan ktomu?
18.3. | 18:11 Václav Pich
-3
Náhlasit nevhodný komentář
A jak ten id.ot ze Španělska poznal, že to byl Sparťan???? Tomu snad nemůže uvěřit nikdo rozumný, leda nějaký mag.r!!!!!
18.3. | 15:51 pepinox25
1
Náhlasit nevhodný komentář
No jo, Sparta. Jak jinak
18.3. | 15:34 allanaldik
2
Náhlasit nevhodný komentář
18.3. 10:33 Jinotaje Tajné - tak se musim omluvit prohledl jsem si to ve vysokem rozliseni a bylo videt jak moci jen nevym jak si ho schoval kdyz mel ruce v kapsach a jestli to byl vubec spartan to tam neni videt vubec.
18.3. | 13:34 lada48
1
Náhlasit nevhodný komentář
18.3. | 12:05 haha33 - Vy o sobě tedy nemáte zrovna vysoké mínění. Jak se říká, zřejmě jste byla na vychování ve Vídni.
18.3. | 12:54 adnachiel
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ten člověk tam normálně rozkročenej stojí, s rukama v kapsách, asi jí chtěl dát najevo, aby šla pryč. Nikde ani náznak močení, ani že by to byl sparťanskej fanoušek. Tohle snad nikdo nemůže sežrat. Sprostá urážka fanoušků Sparty a Čechů. Toho vola, co to zveřejnil, zažalovat!!!
18.3. | 12:07 allanaldik
-3
Náhlasit nevhodný komentář
tlachate jako babky u drani peri o nicem a jeste k tomu pridam tlachani o tom cemu vubec nerozumite.
18.3. | 12:07 allanaldik
4
Náhlasit nevhodný komentář
nevidim tam vubec nic ani ze je to fanousek ani ze chcije proste nic tam neni, ani naznak a curani ale je tam jeho postoj ktery jasne rika tahni pryc a nezebrej tady poloopice. kdyz chcete poucovat snazte se podivat na video abyste mel prehled jinak -
18.3. | 12:07 allanaldik
6
Náhlasit nevhodný komentář
kdyz tak nad tim uvazuji je to bezny turista zadna vlajka zadne barvy sparty zadny penis venku zadny proud moci zadne zandani penisu do gati. tak ted mi reknete mili jinotaji co vy vydite kdyz tam vubec nic neni? mate bujnou predstavu? jste buzna ze si ho dokazete predstavit? Ja ne, -
18.3. | 12:05 haha33
-17
Náhlasit nevhodný komentář
já myslím, že to není n ic nového, že nás ve světě znali už dřív, že jsme zlodějská ho-vádka a teď s naším králem Zemanem a žvatlalem Sobotkou mimo mísu, to jen potvrzujeme. že se chováme jako hnojáci je už jen třešnička.