Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.3. 2016 22:00
video pořádná ostuda

NECHUTNÉ! Fanoušek Sparty močil v Římě na žebračku

Zdroj: YouTube.com

Zatímco fotbalisté Sparty se v Římě ukázali v tom nejlepším světle, jejich fanoušci uřízli svému klubu pořádnou ostudu! Španělský turista v centru města natočil nechutnou scénu, jak jeden ze sparťanských příznivců močí uprostřed ulice na žebrající bezdomovkyni.

Jak uvádí španělský deník Marca, na ženu prý močili všichni ze skupinky fanoušků letenského celku. Posledního z nich při nechutné scéně natočil Catro Lopez, který video následně zveřejnil na sociálních sítích.


Na záběrech z mostu vedoucímu k Andělskému hradu je vidět, jak se žebrající žena na kolenou snaží dostat z dosahu močícího fanouška, zatímco kolemjdoucí nechutnou scénu pozorují.
 

TAKÉ ČTĚTE:


"Doufám, že tito takzvaní fanoušci Sparty už nikdy nevkročí na žádný italský stadión," uvedl jeden z kandidátů na římského starostu Roberto Giachetti. "Věřím, že budou brzy identifikováni. Fotbal nemůže být záminkou k tomu přijet do Říma a páchat takové nechutnosti," dodal.


Byla to jediná černá kaňka na jinak více než vydařeném dni. Sparta totiž v odvetném osmifinálovém duelu přejela domácí Lazio 3:0 a zajistila si na úkor favorizovaného římského celku postup do čtvrtfinále Evropské ligy!


TN.cz