Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.7. 2016 13:29
děsivé záběry pro silné povahy

Zápasník dostal kolenem, má prasklou lebku! VIDEO+FOTO

Zdroj: YouTube.com
Témata:

V zápase organizace Bellator mezi Michaelem Pagem a Evangelistou "Cyborg" Santosem došlo k něčemu, co v kleci vidíme opravdu jen vyjimečně.

Když tento víkend na akci Bellator padl Evangelista Santos k zemi po naskočeném kolenu Michaela Page, bylo jasné, že je zle. Málokdy se totiž zápasník po nějaké technice schoulí do klubíčka a drží se za obličej. Rozhodčí taktéž na nic nečekal a okamžitě ukončil zápas. A bylo dobře, že tak udělal, protože zkušený Santos právě na zemi osmihranné klece prožíval muka spojená s frakturou lebky.

Evangelista Santos
Zdroj: Twitter Evangelista Santos


„Znělo to, jako když basebalovou pálkou napálíte míček,“ popsal osudný moment John McCarthy, ringový rozhodčí zápasu, který ihned po úderu duel ukončil. Zabránil tak možnému dalšímu zranění Evangelisty Santose.Ten byl ihned převezen do nemocnice v Londýně, odkud na sociální sítě unikl rentgen jeho lebky. Na Twitter fotku dala jeho žena, zápasnice UFC Chris Cyborg. „Momentálně jsem na pozorování a budou mě operovat až v USA," vzkázal přes sociální sítě Cyborg. „Brzy budu zpátky,“ dodal.Jak dlouho bude léčba trvat, zatím není známé, podle všeho ale nebyl nijak poškozen mozek a tak by se veterán Bellatoru měl po plném zahojení vrátit do klece.

hrc TN.cz