Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 2. 2018
Hokej Krajský přebor

VIDEO: Kontakt tam (ne)byl. Hitem internetu je simulant z Třebové!

Zdroj: Jan Šafránek (facebook HC Světlá nad Sázavou)

Teprve včera večer bylo na sociální síti zveřejněno video z Krajské ligy, které se rázem stalo hitem internetu a už ho viděly tisíce lidí. Brankář týmu HC Kohouti Česká Třebová si vyřizoval účty s jedním z hráčů Světlé nad Sázavou. Když už si sám nevěděl rady, nasimuloval pád, který je na tom všem tak zajímavý a úsměvný.

Všechno začíná tím, že se gólman České Třebové Kamil Nimmerichter pošťuchuje s jedním z hráčů z týmu Světlé nad Sázavou. Poté se hra přesouvá z obranného pásma a dva zmínění hokejisté se zase dostávají do kontaktu. Útočící hráč jen lehce ťukne hokejkou do nohy brankáře a ten se ochotně ráčí k ledu. Jeho skok viděly na sociální síti už tisíce diváků a sdílí ho víc a víc lidí.

 

 

„Kontakt tam (ne)byl,“ dělají si srandu fanoušci v diskuzi pod videem. „Dostal infarkt. Asi omdlel,“ utahují si další z brankáře, kterého nazývají skokanem roku. Vtipný moment se stal během 2. čtvrtfinále Krajského přeboru, ve kterém vyhrála Světlá nad Sázavou nad Českou Třebovou 3:2 a vyrovnala tak sérii na 1:1 na zápasy.

lju TN.cz