Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 30. 11. 2017
fotbal Řádění kouče

VIDEO: Bizarní hádka Guardioly se soupeřem! O co mu šlo?

Pep Guardiola
Zdroj: profimedia.cz

Španělský trenérský velikán Josep Guardiola nejdříve emotivně oslavoval vítěznou branku v poslední minutě utkání svého Manchesteru City a nahromaděný adrenalin se asi promítl i do jeho následného chování. Po oslavách s fanoušky se jal od plic promluvit do duše hráči Southamptonu Nathanu Redmondovi.

Zdálo se, že utkání Manchesteru City se Southamptonem skončí remízou, když se do balonu opřel Raheem Sterling a doslova v posledních vteřinách rozhodl o třech bodech pro domácí.

Citizens tak vyhráli už dvanáctý ligový zápas za sebou a jen jeden úspěšný duel je dělí od vyrovnání historického rekordu v Premier League. Jenže místo toho fotbalová Anglie řeší jinou událost.

Pep Guardiola se nejdříve divoce radoval z vítězství, až ho musel rozhodčí Paul Tierney slovně krotit. To ale svéhlavému kouči evidentně nestačilo a šel si vyřídit účty s útočníkem soupeře Nathanem Redmondem.Nejdříve se zdálo, že si ho snad spletl se svým svěřencem a radostně ho objal. Vmžiku ale vytočil tachometr svých emocí do červených čísel, strčil anglického reprezentanta do hrudi a začal na něj křičet.

"Říkal jsem mu [Redmondovi], jak moc je dobrý," vysvětlil trenér Manchesteru City v pozápasovém rozhovoru. "Southampton má hodně talentované hráče a loni nám Redmond vstřelil krásnou branku, jenže dneska s námi nechtěli hrát fotbal. Snažili se zdržovat už od deváté minuty,“ popsal důvody svého rozčílení.

Každopádně šlo o zvláštní konfrontaci a ani Guardiolovo vysvětlení se nezdá být dostatečným. Bylo tedy za tím něco víc?

 

tce TN.cz